varil
HAKKIMIZDA
AŞY POLYMEX KİMYA

İzolasyon Zemin kaplama ve Yapıştırıcı Dünyasında uluslar arası standartlarda Yerli Üretim Yapan Tek Öncü Firma: AŞY POLYMEKS KİMYA İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. 2003 yılında kurulan AŞY POLYMEKS KİMYA LTD ŞTİ sektöründe tecrübesi ile Türkiye de izolasyon yapıştırıcı ve zemin kaplama sektöründe üretim yapan öncü firmalardan biridir. 

2004 Yılında arge çalışmalarını geliştirerek İstanbul da kurduğu iki üretim tesisi ile üretime başlamıştır, Türkiye de ilk izolasyon ve Yapıştırıcı Filtre tutkalı .Protolin. elektrik izolasyon malzemeleri üretimine başlamıştır. Bu gün Türkiye de uluslar arası standartlarda arge çalışmaların yürütüleceği labaratuvar sistemlerine sahip üretim yapan Orta Doğuda en büyük tesislerden birine sahip Türk firmasıdır.

architek-image

Ali YILMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı

logo-x

POLYMEX KİMYA

servicebox

Polymex Misyon

AŞY POLYMEKS KİMYA İstanbul merkez ofisinde müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Yaptığı yatırımlar kusursuz hizmet anlayışı ile yeni açmış olduğumuz Gebze’ deki  fabrikamızda yaptığımız üretim kapasitesini tüm ürünlerimizde 2022 planları doğrultusunda artırarak beklentilerin üzerine geçmeyi hedeflemektedir. 

servicebox

Polymex Vizyon

Ürünlerin kalite ve kontrolleri yine uzman ekipler tarafından eksiksiz ve kusursuz kalite üretimle gerçekleştiriyor. Üretilen Yapıştırıcılar İzolasyon ve Zemin kaplama malzemeleri yüksek kaliteli ham madde ve en yüksek donanıma sahip ekipmanlarla Türkiye ve Dünya pazarına kaliteli ürün sunmaya yeni yatırım planlarıyla başarılarının ve beklentilerinin de ötesine geçmeyi hedeflemektedir.

servicebox

Polymex Üretim

Dünyanın birçok ülkesine izolasyon ve yapıştırıcı malzemeleri sürekli olarak ihraç etmektedir .Türkiye’nin poliüretan ve yapıştırıcı ihtiyacının büyük bir kısmını AŞY POLYMEKS KİMYA tarafından karşılanmaktadır. İstanbul’da bulunan tesisleriz aylık 400 tonluk poliüretan yapıştırıcı 600 tonluk poliüretan ve epoksi üretim kapasitesi Tesisi ile mükemmel kaliteli ürün anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

AŞY POLYMEX KİMYA

ÜRETİM ESASLARIMIZ

Ürünlerini geliştirmek için Avrupa’daki partner firmalar ile yapılan eğitim çalışmaları uzman kadrosu ve teknik personeli ile teknolojiyi birleştirerek ARGE çalışmalarına büyük bir yatırım yapmıştır .

Poliüretan bazlı yapıştırıcılar poliüretan esaslı izolasyon ve zemin kaplaması Akrilik bazlı yapıştırıcılar Elektrik izolasyon malzemeleri Filtre tutkalları Epoksi zemin kaplaması sistemleri ve ilk Türk poliüretan pre-polimer ürün yelpazesinde yer almaktadır.

AŞY POLYMEKS KİMYA Türkiye de uluslar arası standartlarda yapmış olduğu her yatırımın karşılığını kaliteli ürün anlayışı ürün ile hayellerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

architeck-subscribe-image
Mail Listemize Üye Olun
Tüm Kampanya ve yeniliklerden haberiniz olsun
tr_TRTürkçe